Добредојдовте на нашата веб-страница.

 • Дома
 • Здравствен масажер
Здравствен масажер
 • Машина за масажери за очи
  Преглед на машината за масажер за очи Со подобрувањето на современата технологија, луѓето се навикнати да седат пред екраните цел ден, што е несомнено да предизвика непоправлива штета на нивните очи. Најчесто, лекарите сугерираат дека треба да се обидеме и да погледнеме настрана од
 • Пренослив масажер за врат помага за ублажување на мускулната болка и вкочанетост
  Болки во вратот и олеснување на болката во вратот, поддржани од науката, ги топи болките, напнатост и јазли со интелигентен масажер за врат на Evalax Collum. Овој уред обезбедува моќна билатерална масажа на вратот со ослободување на притисок секој пат. Стимулирајте го непријатноста на вратот и рамото со смирување на болките. Колум користи електрични импулси со ниска фреквенција, познати и како as
 • Мини ЕМС безжичен стимулатор на мускулите на полнење
      Ова е безжичен стимулатор на мускулите имитирајќи ја пулсната микро-струја на влакната на човечкото тело за да се направи движење на акупунот да се елиминира заморот. промовираат циркулација на крв, елиминира болка во мускулите, и така натаму. Различен од другиот масажер на ЕМС, нашите производи користат 3Д технологија, се чувствува подобро.      ...
 • Паметен струк со импулс на греење
      Карактеристика Паметниот струк ја зголемува вашата основна температура за време на вежбање. Тоа ја подобрува потта и мускулната активност. Направено е со УВ материјал за врвна изолација на топлина и водоотпорен. Покрај тоа, лесно е да се исчисти површината поради мазна и сјајна. Паметен ремен за потстрижување на струкот
 • 2020 Електронски масажер за пулси во жешка продажба на Healthmateforever
    Овој електронски масер за пулси за здравјето на сите времиња е многу пренослива машина за масирање на пулси, нема потреба од полнење и батерија, вклучете го телефонот или може да се користи напојување, лесен за ракување, контрола со три копчиња, 6 избор на режим, 12-прилагодување на интензитетот на нивото. Кои внатрешно генерираат пулсни бранови
 • Единица за дигитална терапија ТЕНС симулатор на мускули
    Симулатор на десетици мускули е еден вид пулсови произведени од симулатор за пиење што се користи за измама на болка, за цервикален лумбален истегнување и болка предизвикана од долготрајна работа. Прекрасна комбинација на различни пулсни синглови ќе ве натера да го подобрите вистинското чувство на масажер,месење, манипулација,акупресура, мавтајќи, мозочен удар. Помага во олеснување на заморот,зајакнување на системот за циркулација на
1 Страница 1 на 1
Испратете ни ја пораката до нас:
ИСТРАУВАЕ СЕГА
ИСТРАУВАЕ СЕГА